Akce světového formátu... v Brně? I letos se uvidíme v úchvatném
operním sále

Janáčkovo divadloBrno, Česká republika

Marketing Festival se i letos koná v prostředí Janáčkova divadla, které pojme 1 000+ osob. Divadelní atrium, které je stejně impozantní jako samotný sál, opět ožije a promění se v prostor plný smysluplných nápadů a debatujících lidí. Přízemí a první patro budou plnit funkci občerstvovací a stmelovací, v druhém patře najdete relax zónu s nejrůznějšími „hračičkami“ a volnočasovým vyžitím. Věříme, že oceníte i strategickou polohu konferenčního prostoru. Janáčkovo divadlo je kousek od historického centra města, je v rozumné vzdálenosti od hotelů a restaurací, přímo pod budovou se nachází nové podzemní parkoviště … a co víc, na večerní afterparty je to odtud co by kamenem dohodil!

Janáčkovo Divadlo
Janáčkovo Divadlo
Janáčkovo Divadlo
Janáčkovo Divadlo

Kapacita je 1 000 osob

Vlakem

Do moravské metropole se prostě a jednoduše dostanete odkudkoliv. I vlakem. Rychlíky, klasické motorové vlaky, úzkokolejky. I kdybyste vyráželi z Chebu, jste v Brně nejpozději za 13 hodin a 36 minut. A pokud opravdu přijedete vlakem, nenechte si ujít prohlídku brněnského vlakového nádraží a přilehlého okolí. Je to skvost!

Autobusem

Tady je situace o mnoho veselejší. Žluté autobusy už úspěšně expandovaly do většiny krajských měst. Cestování autobusem je tedy docela příjemné. Filmy, káva, WiFi – co víc si přát! Od autobusového nádraží jsou to jen 4 zastávky MHD k cíli. Od Grandu o dvě méně.

Autem

Jezdíte autem? A máte ho rádi? Myslete ekologicky a přijeďte na festival autobusem nebo rychlíkem. Jak jste si jistě všimli, vůbec vás neodrazujeme od jízdy po D1. Pokud rádi jezdíte mezi kužely, milujete nečekané situace a s oblibou dupete na brzdu, je pro vás jako stvořená. Na podzim pak zveřejníme informace o tom, kde v Brně bez problémů zaparkovat.

Letecky

Nejrychlejší způsob, jak se dostat do Brna, je… letecky! Vzdušnou cestou se pohodlně dopravíte pravidelnou linkou z Prahy, nepodceňujte však ani letiště z Karlových Varů, Pardubic či Ostravy. A Vídeň snad ani nebudeme zmiňovat. Jestli nějaké to menší letadýlko vlastníte, konzultujte svůj přílet se Střediskem letových navigačních služeb. A pokud nechcete utrácet další zbytečné peníze za řidiče či taxi z letiště, autobus číslo 76 vás dopraví až do centra města.

Map - Fléda
Fléda

Fléda

Málokdo ví, že legendární klub je pojmenovaný podle vídeňského kabaretu Fledermaus. Klub Fléda je mekkou brněnské zábavy, s přestávkami funguje už od roku 1911, proti jeho zrušení se před pár lety dokonce podepisovala petice. Neznáme lepší místo, kde by se mohla konat sobotní afterparty. Na hlavní stage naskočí Tatabojs a spousta dalších kapel, které vás dostanou do varu. V klubu nechybí ani DJ pult, u kterého se představí nejeden řečník! Pokud vás zastihne hladová, zajděte na kebab. A jestli nebudete mít dost, v okolí je spousta hospod. A co víc, do divadla vás během 10 minut dopraví šalina!

Map - Bar, který neexistuje
Bar, který neexistuje

Bar, který neexistuje

Stylový bar, ve kterém je host vždy na prvním místě. S nabídkou drinků a lihovin, která nemá v Brně obdoby. S atmosférou, která vám dá zapomenout na starosti všedního života. Seznamte se s Barem, který neexistuje. O baru světového formátu jsme si v Brně mohli dlouhé roky jen nechat zdát. Ale sen se splnil. Vstupte dovnitř a vzpomeňte na tato slova, až si budete labužnicky pochutnávat na šťavnatém burgru a usrkávat drink, který vám barman namíchal podle nálady.

www.barkteryneexistuje.cz | +420 739 635 932
Map - Bistro Franz
Bistro Franz

Bistro Franz

Rodinné bistro sází na sezónní kuchyni, čerstvé suroviny od lokálních dodavatelů a přímočarost. Moderní interiér navrhl brněnský architekt Martin Hrdina a originální prostor jde ruku v ruce s tím, co vám tady naservírují na talíř. Nemáte hlad? Nevadí. Bistro je vyhledávaným místem poetů a spisovatelů, kteří sem rádi zajdou na sklenku moravského vína nebo šálek výtečné kávy. Usaďte se do rohu u okna a pozorujte frmol venku na ulici. A nezapomeňte si k tomu objednat makronku.

www.bistrofranz.cz | +420 739 635 932
Map - East Village Bar & Diner
East Village Bar & Diner

East Village Bar & Diner

East Village je čtvrť na Manhattanu, známá jako místo plné inspirace a newyorského nočního života. A nejinak tomu je ve stejnojmenném brněnském baru. Pruhované tapety na stěnách, masivní tmavý nábytek a neoddělitelná dvojice kečupu a hořčice na každém stole. Vládne tady uvolněná atmosféra, čas od času tu narazíte na charizmatické hudebníky a jídelní lístek je od shora dolů plný dobrot. Je libo pravé americké pancakes s borůvkami? Cibulové kroužky? Nebo snad burger s portobello žampiony? East Village Bar & Diner přinesl do Brna kousek amerického snu. Nezbývá než ho ochutnat!

+420 739 635 932

Ke vstupence až 25% sleva na ubytování!

Z vlastní zkušenosti víme, jak důležitou roli hraje výběr ubytování během konference. Obrátili jsme se proto na oblíbené brněnské hotely a hostely a domluvili jsme tam pro vás slevu. Celá nabídka včetně hesla pro získání slevy vám dorazí e–mailem po zakoupení vstupenky.

Luxusní hotel s výbornou dostupností
Map - Grandhotel
Acco Grand

Grandhotel Brno

Moderní čtyřhvězdičkový hotel s bezmála stopadesátiletou tradicí se nachází v bezprostřední blízkosti vlakového i autobusového nádraží. Každý ze 105 hotelových pokojů nabízí maximální komfort, pro návštěvníky je také k dispozici hotelová sauna a fitness. Tradiční i mezinárodní speciality si vychutnáte v zahradní restauraci Le Grand, která je situovaná v krásné zimní zahradě s jezírkem a fontánou. Pro zpestření večera zavítejte do hotelového Casina.

www.grandhotelbrno.cz | Rezervace na: reservation@grandhotelbrno.cz

S výhledem
na katedrálu
Map - Hotel Granezza
Acco Grandezza

Hotel Grandezza

Chcete si Marketing Festival užít ve velkém stylu? Pak se ubytujte v luxusním čtyřhvězdičkovém hotelu Grandezza. Z výjimečně zařízených pokojů se vám naskytne dechberoucí výhled na historické krásy Brna. Kromě nadstandardního vybavení na vás čeká obrovská dvoumetrová postel, speciální polštáře a koupelna, která přímo vybízí k relaxaci. A kdyby vám to nestačilo, zavoláte na recepci a domluvíte si třeba thajskou masáž.

www.grandezzahotel.cz | Rezervace na: info@grandezzahotel.cz

Jen 3 minuty
od Janáčkova
divadla
Map - Hotel Continental
Acco Continental

Hotel Continental

V centru města, a přitom v klidné zóně. Pár minut od Janáčkova divadla, s možností parkování přímo u hotelu. Oblíbený hotel Continental je zlatou střední cestou, pokud se poohlížíte po ubytování v centru. Očekávejte standardně vybavené pokoje, bezplatnou wifi, ale také příjemné wellness a fitness centrum přímo v hotelu.

www.continentalbrno.cz | Rezervace na: info@continentalbrno.cz

Vlastní garáže
a ideální
poloha
Map - Hotel Slovan
Acco Slovan

Hotel Slovan

Tříhvězdičkový hotel je ideálním místem pro všechny, kteří do Brna přijedou autem. Přestože se nachází v centru města, otázku parkování nemusíte vůbec řešit – hotel má totiž vlastní garáže. Z hotelu je to coby kamenem dohodil k Janáčkovu divadlu i do kina ART, kde se odehraje čtvrteční večírek. Wifi a LAN je zdarma, přímo v hotelu je příjemná restaurace Bugatti, pivnice nebo biliárová herna.

slovan-brno.hotel.cz | Rezervace na: slovan-brno.hotel.cz/reservation

Stylový hostel
v samém centru
města
Map - Hostel Mitte
Acco Mitte

Hostel Mitte

Hostel Mitte je skutečnou perlou v centru Brna. Není náhoda, že se pyšní oceněním za nejlepší hostel roku 2012. Nad starobylým měšťanským domem se vznáší nezaměnitelná atmosféra. Stylové pokoje nesou jména velikánů, kteří už jsou navždy spojeni s moravskou metropolí – Muchu, Janáčka či Kunderu není potřeba dále představovat. V přízemí sídlí milá kavárna se stejnojmenným názvem – na místní espresso a sladké delikatesy se tady schází celé Brno.

www.hostelmitte.com | Rezervace na: info@hostelmitte.com

Přímo u
Janáčkova
divadla
Map - Penzion Dvorakova
Acco Dvorakova

Penzion Dvořákova

Ideální místo pro všechny, kteří hledají ubytování co nejblíže Janáčkovu divadlu. Útulný penzion se nachází nejen pár kroků od divadla, ale také v těsné blízkosti oblíbených barů, MHD a hlavního nádraží. Nově zrekonstruovaný penzion nabízí dvoulůžkové pokoje s koupelnou a kuchyňkou, ráno vás tady pohostí jednoduchou snídaní. Samozřejmostí je i bezplatná wifi na pokojích.

www.penziondvorakova.cz | Rezervace na: info@penziondvorakova.cz