Keynote: Goodbye Faith, Hello Data Driven Agile Marketing! sobota 11:30 - 13:00

Avinash Kaushik USA

Avinash Kaushik

Toto jméno ani nepotřebuje žádný komentář. Naším tajným přáním bylo přivést Avinashe do ČR, vaším velkým přáním bylo vidět jej na prknech Janáčkova divadla. Avinash Kaushik je prostě fenomén, který slaví úspěch na všech frontách. Znáte ho jako autora bestsellerů o webové analytice. Co o něm možná nevíte, je, že veškeré zisky z knížek posílá na charitu. Dlouhodobě se věnuje vzdělávání, ať už jako zakladatel online marketingové agentury Market Motive, nebo jako čestný člen na několika univerzitách po celém světě. Chcete si jeho přednášku užít naplno? Cvičně si prolistujte Webovou analytiku 2.0.

O tom, že je Avinash největší osobností digitálního marketingu, snad není pochyb. O jeho přednášce jsme vyjednávali od dubna 2013!

Popis přednášky

Digital presents an undeniable opportunity to re-imagine our customer relationships, our marketing strategies and business awesomeness. Yet, so many have a tough time taking advantage of the opportunity. In his session Avinash will share strategic frameworks and tactics that will help you uncover new possibilities and take profitable steps for your company.

Proč si nenechat přednášku ujít?

  • Learn new frameworks that will cause your boss to love you more right away.
  • Discover innovative analytics strategies you can take advantage of immediately.
  • Be inspired about the future possibilies for your business or personal career.