Advanced performance marketing on Facebook – how Facebook can beat the Google? sobota 16:00 - 16:35

Karel Tlusťák CZ

Karel Tlusťák

Karel je zakladatel a CEO Business Factory, první společnosti ze střední a východní Evropy, která byla certifikována Facebookem jako Preferred Marketing Developer pro oblast Facebook Ads. Se svým týmem vytvořil inzertní platformu pro e-commerce klienty ROI Hunter. Zabývá se také SEO, obsahovými strategiemi pro sociální sítě a výkonnostním marketingem pro velké značky nejen v ČR, ale i v dalších 17 zemích.

Nečekejte obecné povídání o ROI Hunteru. Karel je na festivalu hlavně proto, aby s vámi sdílel své zkušenosti s reklamou na Facebooku. Tato přednáška bude v angličtině.

Popis přednášky

Ads Preferred Marketing Developers of Facebook will show you advanced techniques which enable you to use Facebook as powerful performance media. You will see how to implement and run remarketing on Facebook, how to interconnect your mobile app with your website, drive installations, conversions and much more. We will also show how it is like to manage ads in scale beyond Power Editor in specialized PMD platform. You will also share news from Facebook and attendees will have possibility to get free access to Facebook platform ROI Hunter.

Proč si nenechat přednášku ujít?

  • Knowledge which will help you to get better ROI from Facebook
  • Advance work with mobile apps on Facebook
  • Managing ads in scale
  • News from Facebook
  • Bonus for attendees